Kwalifikacje Euro 2020

Iberyjskiego i siła hiszpańskiej ligi stawiała w roli faworytów gospodarzy. Ci wymusili na ekipie mistrza świata aż 23 straty i to właśnie defensywa była kluczowa w spotkaniu w Saragossie. Polacy mieli tylko 13 strat, a ponadto 18 asyst (o dwie więcej od rywali) i lepszą skuteczność zarówno z gry (forty seven,5 proc.) i wolnych . Hiszpanie odpowiednio forty one i 65 proc. mecz, Michała Michalaka. Ponadto na parkiecie w Saragossie pojawili się w wyjściowym składzie A.J.

• Aż szesnastu reprezentantów zostało upomnianych :54Piłka nożna
  • Eliminacje Euro 2020.
  • Były reprezentant Polski ostrzega.
  • Losowanie Euro 2020.
  • Oskarżenia Szwedów o rasizm bezpodstawne.

Sprawdź, co w pogodzie 23 lutego 2020, 19:fifty nine Ten tekst przeczytasz w three minuty Udostępnij na Twitterze Hiszpania – Polska / Newspix / Wojciech Figurski

Ekstraklasa Zagłębie Lubin, Czyli Równia Pochyła. Co Się Stało Z Rewelacją Poprzedniego Sezonu?

Slaughter, Aaron Cel i Michał Sokołowski. Prowadzili 7:2, 9:4, 12:6. Polacy nie potrafili poradzić sobie z Danielem Diezem (siedem punktów w tej części), a przede wszystkim obroną rywali. Po 10 minutach było 19:15.

tabela el me 2020

Fatalny początek drugiej kwarty nie dawał nadziei na poprawę gry Polaków. Po czterech minutach gospodarze prowadzili 28:19 i trener Taylor musiał wziąć czas. Jego uwagi pomogły, bo po akcji Sokołowskiego było 30:29 dla gospodarzy. W drugiej połowie newpowerlive.pl kibice Hiszpanii przecierali oczy ze zdumienia. Ich ulubieńcy w pierwszym występie na własnym parkiecie po mistrzostwach świata w niczym nie przypominali zespołu triumfującego w Chinach. Mnożyły się błędy, które Polacy skrzętnie wykorzystywali.

Wykoleił Się Tramwaj Na Alei Włókniarzy Trzy Osoby Poszkodowane! Zdjęcia

Reprezentacja Polski koszykarzy pokonała w Saragossie mistrza świata Hiszpanię eighty:69 (15:19, 23:16, 27:20, 15:14) w 2. kolejce eliminacji mistrzostw Europy 2021.To pierwsza wygrana biało-czerwonych z tym rywalem od… 1972 roku i meczu igrzysk olimpijskich w Monachium (87:76). Co prawda w składzie Hiszpanii było w Saragossie tylko dwóch koszykarzy z Chin: Javier Beiran i Xavi Rabaseda, ale klasa zespołu z Płw.

Podróże Aktualności Kobieta Aktualności Kuchnia i przepisy Edukacja Aktualności Nieruchomości Aktualności Budowa i remont

Technologia Aktualności Film Aktualności Rozrywka Aktualności Zdrowie Aktualności